Automatyka budynkowa

Automatyka domowa ang. Smart Home,  to sterowanie oświetleniem, sterowanie roletami, sterowanie temperaturą oraz praktycznie każdym urządzeniem elektrycznym, które posiadasz w domu. Twój smart dom pozwoli na sterowanie nimi zarówno z intuicyjnej aplikacji w telefonie, ale również wykona wiele scenariuszy samoczynnie. Inteligentny dom to już nie wymysł filmów si-fi, ale teraźniejszość skrojona dla każdego. Automatyzacja pozwala nie tylko na zwiększenie własnego komfortu życia, lecz także na zmniejszenie rachunków, zmniejszając zużycie energii elektrycznej, energii cieplnej, a także redukując wpływ na środowisko naturalne.

Automatyka bramowa

Firma Net-Prim zajmuje się szeroko pojętą automatyką bramową bazując na sprawdzonych i znanych producentach takich jak CAME, FAAC, Bennica, Nice.
Gwarantując pełen profesjonalizm wykonania oraz gwarancje działania systemu. 

 

Automatyka szlabanowa

Potrzebujesz znacznego usprawnienia ruchu oraz zapewnienia szczelności na terenie obiektu?
System szlabanowy jest jednym z głównych elementów wykonawczych, które pozwolą Ci to zapewnić. Sterowanie odbywać się może z wykorzystaniem pilotów, czujników indukcyjnych, telefonu, bramki SMS. Firma Net-Prim jest również w stałej współpracy z firmami zajmującymi się systemami awizacyjno-przepustkowymi, które zapewniają pełną szczelność obiektu dzięki wykorzystaniu zaawansowanych systemu identyfikacji tablic rejestracyjnych oraz analizy video.

KONTAKT