System monitoringu

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich? Zależy Ci na tym, aby uchronić się przed kradzieżą mienia i mieć na oku swój dom zawsze, gdy zajdzie taka konieczność? Rozwiązaniem dla Ciebie jest monitoring domu/firmy. Inwestycja w CCTV to mniejszy wydatek niż Ci się wydaje, a korzyści, które czekają po uruchomieniu systemu są nieocenione – nie tylko w perspektywie ochrony przed złodziejami. System monitoringu CCTV pozwoli Ci na pełen dostęp do wizji ze swojej posesji, bądź firmy. Zapewniając jednocześnie możliwość wykorzystania zaawansowanych funkcji analityki obrazu pozwalających na wykrycie sytuacji niebezpiecznych i informowanie o nich za pośrednictwem powiadomień na urządzeniach mobilnych.

 

System alarmowy

System alarmowy to zespół odpowiednio połączonych urządzeń, mający na celu zabezpieczenie chronionego obiektu, odstraszenie potencjalnego włamywacza i powiadomienie właściciela lub jednostki ochrony w przypadku naruszenia strefy chronionej. System ten zagwarantuje Ci bezpieczeństwo twojego obiektu i odstraszy włamywacza. Główną zaletą systemu jest jego uniwersalność, z poziomu centrali alarmowej i specjalnych modułów rozszerzeń jesteś w stanie kontrolować większą część elementów wykonawczych w swoim budynku. Rozszerzenia pozwalają na stworzenie prostego systemu automatyki domowej, integrując go dodatkowo z systemem monitoringu CCTV jesteśmy w stanie eliminować i kontrolować znacznie dokładniej bezpieczeństwo naszego dobytku. Sterowanie systemem może odbywać się z poziomu zarówno klawiatury dostępowej, jak i urządzeń mobilnych.

 

System kontroli dostępu

System kontroli dostępu ma za zadanie ograniczenie dostępu nieuprawnionych użytkowników do określonych stref i zapewnienie dostępu do stref chronionych dla użytkowników uprawnionych. Każdy system składa się przynajmniej z dwóch rodzajów urządzeń. Po pierwsze są to urządzenia wejściowe decydujące o udostępnieniu chronionych stref (szyfratory, czytniki kart, skanery) i urządzenia wyjściowe realizujące to udostępnianie (rygle elektromagnetyczne, zamki elektryczne, bramki, szlabany). Za pomocą oprogramowania operator systemu może szybko nadawać i zmieniać uprawnienia poszczególnym osobom.

 

KONTAKT